ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
21 листопада 2018 

Посібник зі створення французького манікюру в домашніх умовах: етапи, інструменти, корисні рекомендації

Знаєте, як легко та швидко оцінити професіоналізм майстра? Попросити зробити класичний френч. Здавалося б, що може бути простішим. Але французький манікюр підступний. Як непросто вивести ідеальну лінію посмішки. Як видно найменші огріхи в техніці виконання. Але немає нічого непереборного. Ми відкриємо кілька секретів, а вам хочемо порекомендувати більше практики - тоді все вийде! Що потрібно для френча? Стандартний манікюрний набір. Починати потрібно з манікюру - обрізного або європейського. Покриття. Визначтеся, з якою системою ви збираєтесь працювати. З лаками чи з гель-лаками? Можливо, ви робите френч на нарощені нігті? Тому що техніка та результат відрізняється для кожного випадку. Невелика підказка: найакуратніший манікюр виходить на гель-лаку або нарощених нігтиках. Білий шар поверх звичайного лаку погано лягає і може розтікатися. Ми поговоримо про те, як зробити гарний французький манікюр на гель-лаку чи нарощених нігтях. Для цих цілей вам знадобиться:

    Базове покриття
  1. Основний колір гель-лаку пастельного відтінку (ніжно-рожевий, кремовий, бежевий)
  2. Гель-лак або гель-фарба для промальовування кінчика
  3. Декор, якщо у вас є ідеї французького манікюру з візерунками
  4. Фінішне покриття
  1. Нанесіть топове покриття і просушіть його в лампі. Чи не набирайте багато гель-фарби на пензель. Нехай перший шар вашого кінчика буде бляклим. Інколи варто трохи затерти глянсове покриття основного шару, щоб біла гель-фарба не розтікалася по гладкій поверхні, а лягала рівно. Якщо Ви плануєте зробити французький манікюр з малюнком, займіться дизайном перед покриттям. .
  2. Французький манікюр - справа тонка. Нерівномірно фарбований кінчик або нерівний основний шар зіпсують всю роботу. Вибирайте якісні матеріали у нашому інтернет-магазині – все, що потрібно для витонченого французького манікюру в домашніх умовах.