Вирішили нарощувати нігті? Дізнайтеся, що краще вибрати: гель або акрил
Чим краще нарощувати нігті: гелем або акрилом? Питання, яким задаються не лише новачки, а й досвідчені майстри. Пояснюємо відмінність двох систем і даємо рекомендації щодо нарощування! Зовнішній вигляд Акрил виглядає не так натурально, як гель. Особливо, якщо ви ще не навчилися нарощувати, швидко розкочуючи кульку. Адже як нарощувати акрилові нігті, якщо не вмієш вправно орудувати пензликом і надати форму за лічені секунди! Гелеві виглядають природно і акуратно. Звичайно, якщо ви знаєте, як нарощувати нігті гелем, правильно зробили викладку матеріалу та сформували гарну арку. Тоді робота виглядає витончено. Все залежить від якості матеріалів та умінь майстра. Нещодавно з'явився сучасний біогель або акрігель, який вже встигли оцінити багато нейл майстрів у всьому світі. Дізнайтеся про властивості інноваційного продукту, подивившись наш вибірполігелів .
Скільки коштують?- Акрил обходиться трохи дешевше. Ви не відчуєте економії при базовій закупівлі, але сам матеріал витрачається більш економно, ніж при гелевому нарощуванні. Коли ми нарощуємо нігті акрилом, досить трохи акрилової пудри і мономера. Здається, що ціна баночки гелю можна порівняти з акриловою системою. Але зверніть увагу на витрати. Коли ви беретеся нарощувати нігті гелем, матеріал зникає інтенсивніше, ніж пудра. Чи шкідливо нарощувати нігті? Під ним може утворитися грибок та бактерії. Якщо неправильно збільшувати або зняти матеріал, легко пошкодити верхнє покриття пластини. Ви, напевно, таке бачили, коли на поверхні з'являються “хвилі”. Гель. Якщо нарощувати в лампі, клієнтка може відчувати дискомфорт. Особливо коли у неї короткі або пошкоджені нігтики. При спилюванні може виникнути така сама проблема, як і з акрилом. Існує небезпека пошкодити поверхню пластини. Міцність і гнучкість Акрилові - найміцніші. Їх практично неможливо зламати. Але вони зовсім не гнуться. Гелеві мають деяку гнучкість. Але вони не такі міцні, як акрилові. Скільки носяться? Якщо нарощувати акрилом професійно і якісно, протримається не менше місяця. Але все одно доведеться прийти на корекцію раніше. Свої відростають, межа штучного матеріалу і нігтьового ложа стає помітною через 2-3 тижні. Гелеві частіше страждають відшаруваннями, які можуть привести в кабінет майстра і через тиждень. Тут все залежить від професіоналізму та якості використовуваних матеріалів. У середньому вони носяться 2-3 тижні. Далі доводиться йти на корекцію або нарощувати наново, щоб гарно виглядали. Як часто ходити до майстра, залежить від швидкості росту нігтів.
- Хто більше “пахне”? Якщо цілий день нарощувати, то може розболітися голова, з'явитися алергія. З цієї ж причини багато клієнтів уникають нарощування цією системою. Особливо небезпечно вдихати пари мономеру вагітним жінкам. Майстрам манікюру не рекомендується надто довго працювати з мономером. Це може згубно вплинути на здоров'я. Але зараз з'являються нові вдосконалені засоби: мономери, які не видають різкого запаху. Революцією став "полігель", який ми вже згадували раніше. Він об'єднав у собі властивості обох систем. Гель. Не має яскраво-вираженого запаху, практично не відчутний. Що простіше ремонтувати? Акрил легко полагодити навіть вдома. Достатньо пару крапельок клею, і він протримається до чергової корекції. Зламаний нігтик – великий біль. Прийде записуватися до майстра і терміново бігти на ремонт. Головне, щоб гелевий ніготь не зламався біля кореня, пошкодивши ваш власний. Самостійно зробити корекцію, без навичок та інструментів, на жаль, неможливо.
- Акрил. Найпростіший спосіб – використовувати спеціальну рідину. Пальчики обмотати фольгою, попередньо поклавши всередину змочену ватку. Ідеально, якщо ви працюєте із однією системою. Рідина, пудра та мономер – від одного бренду. Тільки перед розмочуванням потрібно "гільйотиною" обрубати вільний край і зняти фрезером фінішне покриття. Гель тільки спилюють. Ніщо не розм'якшить його серцевини. Спочатку позбавляються вільного кінчика, далі працюють фрезером. Коли шар стає тонким, обробляють м'якою пилкою для натуральної пластини. Як нарощувати нігті? Акрил застигає на повітрі. Вже за кілька секунд стає твердим, набуває форми. У першу добу варто утриматися від механічних робіт. Застигає в лампах для манікюру. Таку процедуру можна зробити вдома, якщо купити спеціальне обладнання. Не помітили, які нігті краще нарощувати? Якщо часто маєте справу із водою, вибирайте гель. Він менш схильний до впливу рідини, ніж акрил. Якщо ваша робота пов'язана з механічною працею, оберіть акрил. Він міцніший. Або зупиніть свій вибір на сучасних акрил-гелях, які поєднують позитивні властивості обох систем. Сподіваємося, ви визначилися, які краще нарощувати нігті. Величезний вибір матеріалів для нарощування ви знайдете у нашому інтернет-магазині. Ціни доступні, а якість – чудова!