PDF-15-100 Змінні файли для педикюрного диска Staleks Pro S 100 грит (50шт)
Абразивність: 100 грит
Розмір S (діаметр 15 мм)
Об'єм: 50 шт.
Купити
шт.
Схожі товари:
Змінні файли для педикюрного диска
Діаметр: 20 мм
Абразивність: 180 грит
Кількість: 50 шт
WFPD25 Педикюрний диск металевий Wonderfile (25мм) WFPD25 Педикюрний диск металевий Wonderfile (25мм)
Діаметр: 25 мм
Діаметр: 10 мм