ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
27 квітня 2018 

Як правильно користуватись стемпінгом для нігтів?


Як правильно користуватися штампом для нігтів

Стемпінг - сучасна технологія створення унікального манікюру за допомогою перенесення зображення, візерунка з трафарету на нігтьову пластину. Працювати зі штампом для формування гарних нігтів не так вже й просто. Щоб малюнки штампування виходили максимально акуратними, правильними, потрібна деяка практика. Основна і найпоширеніша помилка майстрів-початківців - змащування візерунка, що призводить до необхідності повністю переробляти манікюр. Після того, як Ви призвичаїтесь до цього процесу, працювати зі стемпінгом буде просто - перенесення зображення займатиме тридцять-сорок секунд.

Перед використанням трафарету необхідно попередньо купити набір для стемпінг-манікюру в спеціалізованому магазині. Користуватися стемпінгом (штампом/друком) для нігтів (манікюру) краще корейського виробництва. Що стосується китайської продукції, то на неї не варто звертати уваги, оскільки ці вироби характеризуються низькою якістю та нетривалим терміном служби (носяться не довго). Для дизайну Вам знадобиться: трафарет, штамп, скребок, лаки, ватяні диски, топове покриття. Користуватися штампуванням варто тільки після ретельно зробленого манікюру, інакше малюнок на нігтях може протриматися не довго (сколеться). Після того, як Ви завершили процес створення манікюру, відшліфуйте поверхню пластини, заберіть блиск. Для цього використовуйте спеціальну пилочку – баф. Вся справа в тому, що малюнок може використовуватися тільки один раз, тому варто добре підготувати ніготь до нанесення візерунка штампом. . Покрийте нігті базою та висушіть у лампі. Далі нанесіть гель-лак як основний колір і знову висушіть в лампі. Заберіть прозору наклейку з трафарету. На вибраний Вами візерунок нанесіть лак. Постарайтеся, щоб усі деталі малюнку були під кольором. Далі скребок притуліть до трафарета і підніміть їм верхній шар лаку. Потім щільно додайте штамп до диска. Потримайте пару секунд і переносіть зображення на ніготь плавними рухами, що перекочують. Користуватися гель-лаками для стемпінгу не рекомендуємо. Вибирайте матеріал правильно

Правильно підберіть лак - він повинен бути яскравим, щоб малюнок було добре видно. Густа консистенція та пігментація також дуже важливі. Вибирайте матові розхідники. Глянцеві не будуть гарно виглядати. Купуйте акрилові фарби, однак пам'ятайте, що для роботи з ними потрібно вміти швидко і вправно користуватися штампом. 

Щоб завжди виглядати бездоганно, вибирайте матеріали для створення манікюру в нашому інтернет-магазині. Як правильно користуватися технологією стемпінг, підкажуть наші поради. Для вибору відповідного товару консультуйтеся із продавцями. Ми пропонуємо всі необхідні товари, інструменти, розхідники, які можуть знадобитися для створення ідеального манікюру.