ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
20 вересня 2019 

Переваги лікування препаратами Nail Tek


Подаруйте своїм нігтям здоров'я та красу

Надати нігтям гладкість, блиск і бездоганно рівну поверхню не так складно, як здається. Щоб не допустити розшаровування нігтьових пластин, ламкості нігтиків та забезпечити їх швидке зростання, дуже важливо стежити за своїм щоденним раціоном, а також використовувати спеціальні засоби для догляду. Головним помічником можуть бути засоби лікування нігтьових пластин від Nail Tek. Цей бренд вже давно присутній на ринку і має високий авторитет у сфері догляду та лікування нігтів.

Засоби від Нейл Тек популярні завдяки своїй високій ефективності. Існує кілька варіацій баз для лікування, які призначені як для крихких та ослаблених нігтьових поверхонь, так і для абсолютно нормальних. засоби використовуються у багатьох СПА-салонах.

Переваги лікування препаратами Nail Tek

Вибравши косметику даного бренду, Ви зможете підібрати справді індивідуальний догляд для конкретного випадку. Якщо майстер правильно складе схему лікування тієї чи іншої проблеми, то навіть у випадку зовсім запущеної ситуації залишається дуже високий відсоток повного відновлення здоров'я нігтів. обох сторін. Препарати дозволяють відновити біобаланс, забезпечити правильну стимуляцію росту здорового нігтя та підкреслити гарний зовнішній вигляд рук.

У складі засобів присутні: вода, інгредієнти рослинного походження та олії, вітаміни. Ці складові гарантують високу якість препаратів.

Якщо застосовувати протеїновий комплекс Нейл Тек регулярно, то можна безболісно нарощувати нігті, не переймаючись тим, що власні пошкодяться під час процедури. Щоб зволожити нігтьову рогівку компанією створені препарати, що містять очищену воду, пентавітін та спеціальні молекули, які здатні утримувати вологу. Ці складові допомагають шкірі, нігтям і кутикулі підтримувати баланс природної вологи. Власницям дуже сухих нігтів підійде засіб Nail Tek Hydration Therapy, а у випадку з дуже тонкими та м'якими нігтиками можна використовувати Nail Tek Citra.

Окрім лікувальних препаратів, компанія випускає широкий асортимент лаків, у тому числі з функцією термо, які здатні змінювати відтінок при різному освітленні або під впливом температур.