ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
03 травня 2018 

Як вибрати воскоплав?


Прилад для воскової депіляції

Воскова депіляція стала однією з популярних косметологічних процедур, яку пропонують у СПА-салонах. Популярність її обумовлюється тим, що оброблена шкіра залишається гладкою близько місяця. Також воскову депіляцію пристосувалися і в домашніх умовах. Для зручнішого та якіснішого ефекту потрібно використовувати нагрітий віск. Минув той час, коли для розігріву застосовували звичайний посуд, а також вгадували рівень нагрівання воску. Зараз існує спеціальний прилад - воскоплав, який має терморегулятор, що контролює і підтримує певну температуру. Головною перевагою такого виробу є компактність, простота у догляді та універсальність. Якщо Ви робите депіляцію за допомогою такого пристрою, слід виконувати певний порядок дій:

  • очистити шкіру за допомогою лосьйону і присипати тальком;
  • розігріти віск у воскоплаві;
  • нанести воскові смужки у напрямку зростання волосся і щільно притиснути;
  • різко відірвати смужки проти зростання волосся;
  • залишки воску можна прибрати маслом, яким протирається шкіра після процедури.


Який воскоплав краще вибрати

Існує наступна класифікація воскоплавів:

  • касетний;
  • баночний;
  • комбінований; 

У касетному воскоплаві застосовуються спеціальні картриджі з воском, зверху приладу є роликовий аплікатор. При використанні такого пристрою можливість отримати опік зводиться до нуля. Даний воскоплав може містити в собі спеціальне віконце, через яке можна побачити рівень засобу, що залишився.

У баночному апараті є роз'єм, куди ставляться баночки з воском. Розігрітий засіб слід обережно наносити на шкіру спеціальним шпателем, оскільки існує ризик отримати опік. Такий воскоплав найчастіше застосовується в салонах краси.

Комбінований воскоплав поєднує в собі два попередні типи. Його можливості значно ширші.

Гірляндовий прилад застосовуються у професійних салонах, оскільки він може нагрівати віск у касетах у великій кількості. А майстер має можливість змінювати їх у міру необхідності, маючи при цьому одне джерело живлення. Перед тим, як придбати воскоплав, потрібно врахувати деякі нюанси. Щоб вибрати правильний вигляд даного приладу, слід уточнити, для яких цілей Ви його використовуватимете. Принцип роботи у воскоплавів однаковий, тоді як обсяг може відрізнятися. Якщо Ви використовуватимете його вдома, то підійде касетний воскоплав, а ось для професіоналів краще придбати баночний або комбінований варіант. Також важливим чинником вважається тип електроживлення. Існує моделі з бездротовою базою та з проводом, що підключається до електромережі. Потужність приладу впливає як на швидкість нагрівання воску, а й економічність використання. Компактність вважається однією з головних переваг цього пристрою, тому що його можна брати з собою в поїздку. Bonanza - інтернет-магазин для творців краси Наш інтернет-магазин є одним з лідерів на українському ринку з продажу інструментів та матеріалів для нігтьової індустрії. Широкий асортимент товарів допоможе Вам вибрати потрібну продукцію, а наші співробітники завжди готові надати професійну консультацію. Інтернет-магазин Bonanza пропонує своїм покупцям вигідні умови доставки продукції до будь-якого міста України (Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Львів, Полтава та ін.). Постійних клієнтів порадує наявність вигідних пропозицій, акцій та знижок. За подробицями звертайтесь за телефоном, який вказано на сайті.