ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
03 травня 2018 

Які пилки потрібні для нарощування нігтів?


Які пилки потрібні для нарощування нігтів

Якщо Ви вирішили зайнятися в домашніх умовах або в салоні нарощуємо нігтів гелем або акрилом, Вам необхідно заздалегідь розуміти, скільки потрібно всього придбати для створення ідеального манікюру. У нашому магазині представлені дорогі матеріали та інструменти, так і бюджетні варіанти для новачків. Якщо Ви ще не набили руку, то ніякі професійні лаки, бази, топи та інше не допоможуть. У цій справі головне - досвід і якісна, надійна пилка, яка допоможе сформувати форму, відшліфувати поверхню пластини, прибрати нерівності, що залишилися від гелю або акрилу, зняти зайвий шар і таке інше.

Всі пилки відрізняються між собою за матеріалом та рівнем абразивності. Останній показник вимірюється у гритах. Для створення ідеальних нігтів гелем або акрилом зверніть увагу на інструмент, грит якого дорівнюватиме 80х80 одиниць. Це найбрутальніша пилка, яка якраз і використовується для корекції штучних нігтів. Однак, для деяких майстрів вона не підходить, тому що надто жорстка. Наступною за рівнем шорсткості йде пилка з гритом 100х100, яка також призначена для роботи зі штучними нігтями. Також поширений варіант - інструмент з показником гриту, яким можна підкоригувати штучний ніготь та використовувати для роботи з натуральною пластиною. Безпосередньо для нарощування, створення форми штучного нігтя варто зупинитися на двох варіантах: 100х100 і 180х240. Для манікюру найкраще купити відразу дві пилочки, тому що ними доведеться здійснювати різні види роботи: створення форми, корекція, спилювання зайвого шару, шліфування і так далі. особистого користування

Кожна дівчина хоче виглядати красиво, доглянуто, стильно. Її образ завжди наголошує на акуратному манікюрі, цікавому малюнку на нігтях, унікальному дизайні. Щоб нарощені нігті виглядали максимально природно, Вам варто подбати про наявність пилок, яким Ви можете коригувати, змінювати форму нігтя і так далі. При виборі потрібного інструменту варто звернути увагу на пластикові вироби, які мають найбільшу популярність. Для максимальної зручності варто також придивитися до форми інструменту. Поширеною та зручною для багатьох є "бумеранг" або "банан". Таку пилочку комфортно тримати в руці, працювати з нею. великий вибір продукції для створення ідеального манікюру: інструменти, витратні матеріали, елементи для дизайну, лампи, витяжки та багато іншого. Замовляйте необхідні вироби прямо зараз і чекайте на товар у найкоротші терміни у своєму місті. У нас завжди є новинки індустрії краси, діє гнучка система знижок для постійних покупців, адекватні ціни.