ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
30 квітня 2018 

Які інструменти для професійного манікюру?


Бережний догляд за нігтями

Доглянуті нігті роблять образ представниці прекрасної статі завершеним, а лак - його доповнює. Якщо з доглядом за нігтями в домашніх умовах все зрозуміло, виникає питання про те, які інструменти потрібні для професійного манікюру? Щоб досягти бажаного результату важливо навчитися правильно використовувати прилади, інакше можна зіпсувати нігтики і нашкодити шкірі навколо них. Перш ніж приступити до манікюру, необхідно підготуватися: обробити нігтьову пластину і руки спеціальними засобами. Інтернет-магазин Bonanza дозволяє придбати готовий манікюрний набір або зібрати його самостійно з окремих інструментів. До нього повинні входити кілька елементів для якісної обробки нігтьової пластини:

  • пилка для нігтів - застосовують для підпилювання, надання форми нігтьової пластини. Їх виготовляють із різного матеріалу, який підходить для обробки натуральних та нарощених нігтиків: скла, пластику, кераміки, картону. Фахівці рекомендують уникати виробів із металу, вони травмують ніготь, викликають ламкість та розшарування пластини. Другий важливий фактор при виборі пилки – жорсткість. Чим жорсткіший інструмент - тим більший шар напилення. Завершальний етап обробки пластини - полірування, яке здійснюється за допомогою полірувального бафа;
  • щипчики та ножиці - базові інструменти в манікюрному наборі. Ножиці бувають різної форми: із загнутими, закругленими та гострими кінцями – для зручної обробки кутикул та задирок. Щипці, що нагадують кусачки, потрібні, щоб видаляти кутикулу, обробляти нігті;
  • апельсинові палички - використовують, щоб відсунути кутикулу. М'який матеріал не допускає травмування шкіри;
  • пушер - лопатка з металу з різними наконечниками, застосовується для роботи з кутикулою.

Не варто забувати про безпеку: щоб продезінфікувати манікюрні інструменти, необхідно користуватися спеціальними засобами та стаціонарним стерилізатором.

Робіть правильний вибір із Bonanza

Інтернет-магазин Bonanza пропонує придбати якісну продукцію відомих брендів. Ми працюємо для покупців із різних регіонів країни. Ви можете поставити запитання нашому консультанту або вибрати товар самостійно, використовуючи розгорнуту інформацію, що знаходиться на нашому сайті. Стати нашим постійним клієнтом - і отримайте вигідні знижки.