ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
23 січня 2019 

Як вибрати кусачки для нігтів та кутикули?


Для виконання акуратного манікюру необхідні якісні інструменти. Шматочки для нігтів та кутикули є обов'язковими елементами у наборі для манікюру. З їх допомогою можна видалити шкіру, що орогів, біля нігтя, а також обрізати довгі кінчики нігтів.

Як вибрати кусачки для нігтів та кутикули

Сьогодні існує безліч кусачок, які мають різне призначення. Для обрізання нігтьової пластини використовують потужніші моделі, ніж для кутикули. Перед тим, як придбати інструмент, важливо дізнатися, з якого матеріалу він виготовлений. Довговічним та практичним є інструмент із нержавіючої хірургічної сталі. Такі кусачки не схильні до корозії, добре піддаються заточенню, і дезінфікувати їх можна будь-яким засобом і способом.

Наступний момент, на який слід звернути увагу - це хід інструмента. Візьміть інструмент у руки і спробуйте його стискати, при цьому хід має бути плавним та легким. Зверніть увагу на пружину, вона буває трьох видів. Більш плавно йде хід із подвійною пружиною, але вироби з одинарною рідше ламаються.

Наступний момент - це леза, розміром вони бувають від 0,4 мм до 12 мм. Оптимальним варіантом буде модель із середнім розміром ріжучої частини. Інструментом з невеликим лезом можна видалити кутикулу в важкодоступних місцях, а з великим лезом зручно працювати, коли нігтьова пластина широка. Також важливо, щоб при з'єднанні обидві частини щільно прилягали один до одного та були добре заточені. Вам має бути зручно тримати кусачки в руках, вони не повинні вислизати і мати дефекти.

Купити кусачки для нігтів та кутикули

Великий вибір якісних матеріалів для манікюру та педикюру пропонує інтернет-магазин Bonanza. На сайті надано якісну сертифіковану продукцію світових брендів за доступними цінами. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть Вам підібрати необхідний товар та оформити замовлення. Доставка здійснюється зручним для Вас способом по всій території України.