ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
30 квітня 2018 

Як правильно вибрати лампу для гель лаку та шелаку?


Гель-лак - у тренді манікюрної індустрії

Гель-лак для нігтів почав входити в моду нейл-індустрії відносно недавно, проте швидко зайняв лідируючі позиції з продажу. Це пов'язано з тим, що у використанні його дуже багато переваг. По-перше, велика різноманітність дизайну, що дозволяє створювати оригінальні образи. По-друге, практичність. Такий манікюр радуватиме Вас не один тиждень, на відміну від звичайного лаку чи акрилу. І не потрібно через кожні кілька днів витрачати час на оновлення покриття.

Щоб виконати манікюр за допомогою гель-лаку або шелаку, потрібні спеціальні інструменти та прилади. Один з таких приладів - лампа для полімеризації гелів та гель-лаків.

Види ламп

На ринку цього сегменту товарів існує величезна кількість моделей ламп. Як не загубитися у великому асортименті та вибрати для себе оптимальний варіант? Це не так уже й складно. Потрібно лише уважно вивчити види та призначення цих приладів.

Існує кілька видів ламп для поляризації гель-лаку:

  • УФ-прилади, в основі яких - люмінесцентні лампочки. Плюсом є ціновий діапазон виробів та їх потужність. Вони закріплюють майже всі види гель-лаків. Але великий мінус люмінесцентної лампи – недовгий термін служби. Вона чутлива до перепадів напруги електромережі, і навіть увімкнений поруч електроприлад може вивести з ладу такий виріб. При частому включенні відбувається зношування лампочок - це впливає на якість полімеризації гель-лаку;
  • практичнішою є LED-лампа. Джерелом випромінювання виступають світлодіоди. Така модель буде дорожчою, але якіснішою. Адже робота світлодіодів не залежить від кількості включень. Навіть якщо з ладу вийшли кілька штук, це не вплине на якість полімеризації;
  • CCFL лампи. Їхня особливість - у холодному світінні флуоресцентних лампочок. Вони більш довговічні та застосовуються для закріплення як шелаку, так і будь-якого іншого виду гель-лаку;
  • лампи-гібриди поєднують як світлодіоди, так і флуоресцентні випромінювачі.

Як вибрати правильну лампу?

Правильно вибрати лампу для гель-лаку (шелаку) - це означає, забезпечити отримання якісного манікюру. Залежно від того, з якою метою Ви використовуватимете цей прилад, можна підібрати собі один із відповідних варіантів. Якщо ви шукаєте апарат для домашнього аматорського манікюру, достатньо буде моделі невеликої потужності. Але якщо має бути перспектива професійного використання різних видів гель-лаку, тоді варто задуматися про потужніший варіант LED або навіть гібрид. Адже якість гель-лакового покриття залежить від правильності поляризації самого гель-лаку.

Ви розгубилися у величезному асортименті матеріалів та інструментів для манікюру? Наш інтернет-магазин Bonanza допоможе виплутатися з цієї проблеми. Роблячи замовлення через онлайн-майданчик магазину, Ви придбаєте не тільки якісну продукцію, а й відмінне обслуговування нашого персоналу.