ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
30 квітня 2018 

Як клеїти наклейки на нігті?


Оригінальний дизайн манікюру з нанесенням декору своїми руками

Жінці, яка працює, важко викроїти кілька годин, щоб провести їх у салоні, роблячи креативний манікюр. З винаходом різних видів наклейок на нігті цей процес значно спростився.

Тепер усім жінкам стало доступно самостійно робити манікюр у домашніх умовах, для цього використовуються наклейки на ніготь. Це значно економить час та засоби. Навіть не вміючи малювати, використовуючи різні види наклейок, можна зробити манікюр нічим не гіршим за салонний. Для цього потрібно терпіння, посидючість, трохи практики та поетапне виконання інструкції, як правильно наносити і красиво наклеювати наклейку на ніготь. видів наклейок, кожен з яких відрізняється своїми характеристиками та умовами застосування. Як можна використовувати наклейки, як правильно приклеїти їх на ніготь, коли повинен наноситися фінішний шар, зазвичай йдеться в інструкції. навички такого декору. Самоклеєння - це картинка, виготовлена у формі нігтя, зі зворотного боку нанесений тонкий шар клею, клеїти цю наклейку зовсім нескладно. Якщо Ви - любителька блискіток і блискучих елементів, використовуйте перекладну фольгу. Вона теж проста у використанні, достатньо прикласти наклейку з листа фольги на шар лаку, що ще не висохнув. Ці картинки виглядають на нігтях природно, немов намальовані тонким пензликом майстра. Їх рекомендується наклеювати на покриття світлих тонів, так досягається максимальний ефект.

Щоб наклейки вийшли красивими і манікюр виглядав, ніби Ви робили його в салоні, слід дотримуватись такої послідовності:

  • на очищену поверхню нігтя нанести базове покриття;
  • за допомогою спонжа або шматочка губки щільно притиснути картинку на ніготь, поки він не остаточно висох, акуратно розправити ватяною паличкою;
  • нанести шар безбарвного лаку.

Наклеюватися картинки можуть на гель-лак та шелак. Користуючись цим методом, Ви заощаджуєте час і отримуєте гарний, оригінальний дизайн манікюру в домашніх умовах. Все для краси нігтів в інтернет-магазині beauty-bonanza.com.ua

з найбільших магазинів, які постачають товари для нігтьового бізнесу. Ми співпрацюємо з відомими вітчизняними та зарубіжними виробниками, якість продукції яких не викликає сумнівів.

Своє призначення ми бачимо не лише у реалізації товарів, а й у освіті покупців. У нас можна придбати 100% сумісні та супутні товари.

Популярність нашого магазину досягнута завдяки:

  • широкому асортименту;
  • постійній наявності товару на складі;
  • гнучкій ціновій політиці.

Ми пропонуємо зручні форми оплати та доставку до всіх населених пунктів України.