ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
27 квітня 2018 

Як робити стемпінг?


Як правильно робити стемпінг на нігтях

Якщо у Вас вже є весь необхідний арсенал (лаки, акрилова фарба, набір для стемпінгу) - можна переходити безпосередньо до самої процедури. Облаштуйте робоче місце, підготуйте інструменти. Дана технологія нанесення малюнків та візерунків на нігті складається з кількох етапів. Для початку варто обробити нігті, прибрати задирки, відсунути і видалити кутикулу, за рахунок якої довжина нігтьової пластини візуально побільшає. Також надайте потрібну форму нігтям, підпиляйте їх (у разі потреби), проведіть повноцінний манікюр.

Відшліфуйте нігті спеціальною пилкою. Для цього добре підходить баф. Нанесіть базове покриття та висушіть у лампі. Для кращого зміцнення нігтів можна нанести базу в два шари, кожен із яких варто сушити мінімум по 2 хвилини. Перед нанесенням малюнка необхідно покрити нігті кольоровим гель-лаком. Тут вибір залежить виключно від Ваших бажань та переваг. Також можна використовувати два шари, кожен з яких потрібно добре висушити. Робити печатки (штампи) на нігтях не так вже й просто. Для цього потрібний певний досвід. Кожен майстер-початківець повинен призвичаїтися до процедури і тоді стемпінг займатиме не більше тридцяти-сорока секунд на кожен ніготь. Перед тим, як наносити стемпінг, візьміть до рук диск і покрийте вибраний малюнок товстим шаром лаку. Важливо зробити це акуратно, щоб деталі були під лаком повністю. Наносити матеріал повинен рівномірно.

Далі варто скористатися скребком. З ним необхідно працювати акуратно, уважно та впевнено. Піднесіть його до зображення, зачепіть малюнок і злегка натисніть так, щоб залишки лаку виявилися лише у поглибленнях. Якщо з першого разу не вдалося зробити штамп на нігтях, процес необхідно повторити. Перенесіть візерунок на штамп і зробіть акуратний друк на нігтях - стемпінг. Очистіть забруднені від лаку ділянки шкіри за допомогою ватного диска, покрийте ніготь шаром закріплювача і висушіть його. просто. Однак, скориставшись нашими порадами, процес може стати набагато легшим. Отже:

  • купуйте контрастні тони лаків та акрилових фарб, щоб малюнок було видно чітко;
  • не засмучуйтеся, якщо з першого разу вийде не дуже красиво. Все можна переробити за кілька хвилин;
  • вибирайте густі пігментовані матеріали для створення візерунків;
  • старайтеся робити малюнок швидко, щоб лак не встиг засохнути;
  • штампуйте зображення сміливо, впевнено, щоб картинка вийшла чіткою.

Вигідні покупки на сайті beauty-bonanza.com.ua

Кожен професійний майстер та домашній аматор, який стежить за своїми нігтиками, оцінить усі переваги наших матеріалів та аксесуарів для манікюру та краси тіла. Ми пропонуємо продукцію надійних перевірених виробників, товари яких має сертифікати якості. Всі вироби пропонуються за доступною ціною. Доставкою товару займаються надійні кур'єрські служби по Києву та Харкові, а також компанії вантажоперевезень - по всіх містах України.