ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
22 січня 2019 

Як клеїти наклейки на нігті під гель-лак?


Різновиди наклейок для гель-лаку

Найпростішими у використанні є самоклеючі водні наклейки. Однак їх застосування неможливе для гель-лаку, але вони легко приклеюються на нігтики або на простий лак. Їх лише слід зняти з паперового шару і розташувати на конкретній ділянці нігтя, накривши шматочком вати, змоченим у теплій воді. Після двох хвилин вату необхідно зняти і, в результаті, на поверхні нігтя виходить малюнок, який для закріплення результату рекомендується зверху покрити прозорим лаком. прозорий лист з малюнком на ньому. Спочатку його необхідно відокремити від основи і прикласти до певної області нігтики. Потрібно враховувати, що для чіткого відображення перекладного зображення поверхня нігтики має бути ідеально рівною та гладенькою. Після того, як мине час, описаний в інструкції, лист слід зняти з нігтьової пластинки, нанести фінішний шар, ретельно висушити. Ще одним різновидом наклейок, що використовуються під гель-лак, є слайдер. Він є зображенням, перенесеним на папір, який потрібно вирізати відповідно до розмірів нігтя, занурити в теплу воду, дістати і промокнути серветкою з паперу для усунення вологи.

Відмінно підходять під гель-лак водяні картинки. Клеїти дані наклейки під гель-лак можна як на весь ніготь, так і на окрему область. Наклеювати їх потрібно як в інструкції зі слайдером: за допомогою пінцету вирізана наклейка опускається у воду, висушується серветкою, відокремлюється від основи з паперу та акуратно приклеюється. Якщо наклейка з малюнком переноситься на шелак, її слід наклеїти на липкий шар. Потім на поверхню наноситься топ і нігті висушуються. Одним з різновидів наклейок для гель-лаку є фотоплівка з принтом. Особливість цього різновиду полягає у досягненні завдяки даним елементам декору дуже ефектного, що приваблює погляди дизайну. Дані наклейки представлені у двох варіантах: суцільним листом, що нарізається на окремі форми, або готовими формами. Для приклеювання фотоплівки потрібно акуратно відокремити плівочку від основи, розташувати на нігті, відступивши від кутикули, і вирівняти поверхню паперовою серветкою.

Як довго триматимуться наклейки під гель-лак

Стійкість наклейки залежить від правильності виконання манікюру, якості матеріалів і від обережності поводження з виконаним покриттям. Як правило, сильний вплив на покриття нігтів робить робота по дому із застосуванням води та хімічних засобів для прибирання та миття посуду. на повністю висохлий шар гель-лаку, або зображення перед розташуванням на нігті було недостатньо висушене. Можливою причиною також є те, що наклейка попалася низької якості або дуже товста. Купити якісні наклейки під гель-лак вигідно

Якщо Ви хочете купити стильні та якісні наклейки під гель-лак з цікавим дизайном для створення унікального манікюру, то наш інтернет-магазин – відмінна знахідка для Вас! Наші фахівці дадуть відповіді на важливі для Вас питання щодо товарів, що цікавлять, для створення оригінального образу. У нас на сайті Ви знайдете продукцію для манікюру від перевірених та надійних виробників у сфері краси. Для замовлення достатньо лише вибрати зручний для Вас спосіб оплати та доставки. Ми доставимо Ваше замовлення до будь-якої точки України.