ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
21 січня 2020 

Як часто потрібно оновлювати насадки на фрезер для манікюру


Насадки на фрезер - як зробити ідеальний манікюр

Багато майстрів нейл-арту вже зазнали переваг апаратного манікюру у своїй роботі. Та й представниці прекрасної статі, довіряючи своєму майстру, віддають перевагу манікюру, виконаному за допомогою спеціального апарату – фрезера. Адже його переваги в наявності - процедура займає набагато менше часу, та й підготовка до неї набагато простіше. нігтя та шкірних покривів. Розібратися в широкому асортименті фрез для апарата новачкові буває складно. Якщо фрезер має набір основних насадок, які застосовуються для різного роду обробки - чудово. Але, набуваючи досвіду роботи з фрезером, майстер самостійно поповнює наявний комплект додатковими фрезами, виконаними з іншого матеріалу або іншої форми.

Як часто потрібно оновлювати фрези

Насадки для фрезера повинні обов'язково проходити стерилізацію. Ці умови незмінні як у домашніх умовах, так і в умовах манікюрного салону, де є великий потік клієнтів. Одноразові насадки утилізуються після застосування. Багаторазові ж обробляються спеціальними дезінфікуючими розчинами.

Кожен різновид насадки має свій термін служби, після якого рекомендується їх оновлювати. Цей критерій залежить від рекомендацій виробника, а й від матеріалу виготовлення. Наприклад, алмазні фрези мають термін служби три роки, сталеві – п'ять років, керамічні – кілька місяців, а силіконові – близько одного року. Всі ці терміни є досить умовними. Деколи буває так, що набір або деякі фрези потрібно оновлювати і раніше. А залежить це від інтенсивності та професіоналізму роботи майстра, а також частоти експлуатації фрез. Виконуючи всі умови догляду за фрезами, можна продовжити їх термін служби, але нескінченно довго їх використовувати все одно не вийде. Адже абразивне покриття стирається з часом та виконання манікюрних процедур стане проблематичним. Та й якісною таку обробку складно буде назвати. " target="_blank">Металеві насадки для фрезера необхідно оновлювати з періодичністю раз на півроку, як і алмазні, а ось керамічні - частіше (раз на три місяці), корундові мають властивість оновлюватися за допомогою затирання звичайною пилкою для нігтів .

Якісні матеріали для манікюру в інтернет-магазині Bonanza

Зорієнтуватися в широкому асортименті матеріалів для нейл-арту, дізнатися про переваги одних та негативних сторін інших, вибрати найякісніші витратні матеріали, засоби по догляду та різноманітні інструменти для манікюрних та педикюрних процедур допоможуть кваліфіковані спеціалісти інтернет-ресурсу Bonanza. З нашою допомогою Ви зможете милуватися красою та доглянутістю нігтиків тривалий час!