ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
08 січня 2019 

Як користуватися декором для нігтів?


Декор нігтів різними матеріалами

Мистецтво прикраси нігтів зветься нейл-арт. Камені, стрази, фольга, декоративний пісок, трафарети, стемпінг – що ще потрібно жінці для щастя? Краса, краса та ще краса! Краса рук, краса в деталях - як не потішити себе сяючим каменем Сваровскі? Мерехтлива вуаль на нігтях додасть таємничості, сяюча фольга вразить 3D-ефектом, а каміння і стрази подарують феєрверк емоцій! Щороку до моди входить щось нове, незвичайне, тому декорування нігтів ще багато років буде мати попит у манікюрних салонах.

Як користуватися декором для нігтів?

Сучасній жінці надано такий великий асортимент прикрас, що вибір часом дається нелегко. Сьогодні нейл-арт став окремим видом мистецтва, майстри змагаються між собою у витонченості та прояві фантазії. укоротити, подовжити його.

  • Як закріпити кристали. Кристали викладають на вже вкритий кольором та просушений ніготь. Зручно робити це спеціальним восковим олівцем. Основою, на яку будуть кріпитися стрази, може бути будь-який топ без липкого шару або база, "рідкі камені" або гель для моделювання - варіантів безліч і кожен майстер використовує йому зручний. Враховувати потрібно те, що у разі неправильного розташування каменю не кожен матеріал дозволить пересунути чи підправити його. Часто фахівці скаржаться, що клей схоплюється миттєво, а основа пливе. Є один секрет: потрібно взяти будь-яку пластичну базу та змішати 1:1 із густим гелем. Така основа дозволить працювати, викладаючи потрібну товщину без сповзання страз до бокових валиків.
  • Використання фотодизайну. За допомогою цієї техніки можна створити будь-який дизайн, навіть не маючи особливої вправності. Клейовий принт підрізається, якщо потрібно, по ширині нігтя. В ідеалі картинка має не доходити 1-1,5 мм до кутикули. Ніготь знежирюється, на нього наноситься базове покриття (білий базовий тон підходить під будь-який малюнок) і потім відокремлений від підкладки принт за допомогою пінцета переноситься на нігтьову пластину, притискається та акуратно розправляється. Зверху фотопринт покривають закріплювачем.
  • Декоративна фольга - ефект "битого скла". Фольга для декору – досить цікавий матеріал. Тонкий листочок фольги заздалегідь нарізається у вигляді "уламків" і після того, як лак нанесений і просушений, на липке покриття викладається пінцетом на нігтьову пластину в будь-якому порядку. Краї "уламків" розпрямляють і готове покриття зверху закріплюється глянцевим топом. блискітки, бісер, стрази, перли, фольга, сухоцвіти, фотопринти, гліттер, пігменти, фарби, слюда, спеціальний пісок - і це ще не повний список.

Наші пропозиції

Ми впевнені, що Ви гідно оціните переваги наших матеріалів та аксесуарів для манікюру. Для домашнього використання, для професійних салонів, для оптових продавців наш сайт розрахований на найширше коло споживачів. Асортимент магазину настільки великий, що Ви неодмінно знайдете тут те, що шукаєте.