ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
31 липня 2018 

Посібник із застосування LED та УФ ламп: принцип дії, переваги та особливості

Не тільки майстри нігтьового сервісу, але й багато модниць давно вже використовують УФ-лампи для сушіння нігтів. Адже вони дають можливість робити шикарний манікюр: покривати нігті гель-лаком або нарощувати штучні нігтики. Але останнім часом все більшої популярності набувають LED апарати. Давайте розберемося: яка ж між ними різниця, в чому особливості кожного виду лампи? УФ-лампа для сушіння нігтів: принцип дії Ці лампи для нігтів були першопрохідниками. З їхньою появою почалася ера нарощування нігтів. Завдяки невисокій ціні, їх придбали не тільки професійні салони, а й дівчата, які прагнуть доглядати нігтики самостійно. Є апарати, в які можна помістити одну руку або дві одразу. А також моделі, що працюють від батарейок та від мережі. Багато хто запитує: "УФ-лампа для нігтів - яка краще?" Все залежить від цілей, які ви ставите перед собою.

Як працює: Якщо перевернути апарат і заглянути всередину, ви побачите люмінесцентні “трубочки”. Вони випромінюють ультрафіолет. Гель чутливий до діапазону хвиль. Молекули гелю трансформуються, матеріал полімеризується – застигає. При цьому ви можете відчути на пальчику легке печіння. Що сушить: з УФ апаратом застигає абсолютно будь-який матеріал: гель для нарощування нігтів, полігель, гель-лак. Час застигання залежить від потужності пристрою. У середньому, у вас піде 2-3 хвилини на полімеризацію гелю на одному пальчику.

Термін служби.

На жаль, УФ прилади досить тендітні створення. Усередині стандартного 36-ватного апарату 4 "трубочки". Якщо одна з них перегорає, гель запікається набагато довше. Може погано "пропікатися" бік нігтя, і як результат - швидкі відшарування. При щоденному використанні ці трубки доведеться міняти кожні 3-4 місяці. Заміна всіх чотирьох – майже половина вартості апарату. Але навіть якщо трубки працюють бездоганно, згодом вони втрачають свої властивості. Світіння тьмяніє, а це явна ознака того, що гель пропікатиметься довго і недостатньо якісно. Не можна сказати, що вони їх повністю замінили. Швидше доповнили. Чому?