ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
23 січня 2019 

Принципи догляду за фрезерами для манікюру та педикюру


Фрезер для манікюру та педикюру

Для спрощення виконання манікюру або педикюру майстри все частіше використовують фрезери. Змінні насадки допомагають якісно та швидко виконувати певні завдання при манікюрі, педикюрі та корекції штучних нігтів. Жоден майстер не хоче, щоб у невідповідний момент апарат вийшов з ладу, тому для забезпечення більш тривалого терміну роботи приладу необхідно дотримуватися деяких принципів.

Принцип догляду за фрезером для манікюру та педикюру

Перед тим, як проводити будь-які процедури догляду, обов'язково відключіть прилад від електромережі. Регулярно проводьте огляд апарата та всіх з'єднань. При будь-яких пошкодженнях не включайте фрезер, а обов'язково зверніться до сервісного центру. Це не тільки збільшить термін роботи апарату, але й гарантує Вам та Вашим клієнтам безпеку.

Періодично витирайте з блоку пил, не зберігайте на ньому речі, а також не перекривайте доступ повітря, щоб блок керування охолоджувався. У міру забруднення протирайте всі елементи. В обладнанні із вмонтованим пилососом необхідно своєчасно змінювати мішок для збирання пилу. Очищати слід шланг, який з'єднує ручку з блоком. Якщо важко зробити це самостійно, то потрібно звернутися до сервісного центру.

Якщо Ви - власник фрезера, ручка якого складається з електромотора та наконечника, зверніть увагу на інструкцію. В основному, виробник вказує на необхідність змащувати наконечник. Роблячи це регулярно, Ви продовжите термін та якість роботи. Протирайте поверхні приладу добре вичавленою серветкою, просоченою мильним розчином. У жодному разі не користуйтеся спиртовмісними рідинами або розчинниками.

Дотримуючись цих принципів догляду за фрезерами, Ви забезпечите тривалу роботу апарату, а також заощадите засоби на обслуговування та ремонт.

Купити фрезер для манікюру та педикюру

Інтернет-магазин Bonanza пропонує великий вибір фрезерів для професійних і майстрів-початківців. Також у каталозі представлений широкий вибір матеріалів світових брендів для нігтьового сервісу. Доставка замовлень здійснюється по всій території України зручним для Вас способом.