ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
30 квітня 2018 

Яка лампа потрібна для гель лаку?


Мистецтво манікюру за допомогою гель-лаку

Протягом кількох років представниці прекрасної половини людства із задоволенням використовують для краси своїх нігтиків спеціальне покриття - гель-лак. Від звичайного лаку він відрізняється своїм тривалим терміном використання. Такі нігтики радуватимуть Вас як мінімум пару тижнів.

Нанесення гель-лаку на нігтьову платівку - процес тривалий за часом і дорожчий, ніж звичайний лак. Але результат - це своєрідний витвір мистецтва у вигляді бездоганного манікюру. Якщо у Вас немає часу на походи в манікюрний салон, можна спробувати зробити манікюр за допомогою гель-лаку в домашніх умовах. Але для цього потрібно трохи знань та відповідні матеріали та прилади (сам гель-лак з базовим та закріплюючим покриттям та спеціальна лампа для сушіння кожного нанесеного шару).

Яка лампа потрібна для гель-лаку (шелаку)?

Процес покриття нігтьової пластини полягає в тому, що після кожного нанесення шару лаку його необхідно висушувати. З цим впорається спеціальний прилад – лампа для сушіння гель-лаку. Критерії вибору залежать від багатьох факторів:

  • потрібно вибрати таку модель, яка сушитиме будь-який вид гелю. Різні види мають свій час полімеризації. Якщо лампа вимкнеться, а гель не встигне просохнути – манікюр не вийде;
  • практичність та зручність. Для домашніх умов досить компактна невелика лампа, яка не займає багато місця на столі. Її зручно взяти з собою у подорож чи до подружки у гості. Якщо Ви плануєте в майбутньому професійно зайнятися нігтьовим сервісом, зверніть увагу на потужніші моделі, які можна використовувати як для манікюру, так і для педикюру;
  • вид джерела випромінювання. Існують УФ-прилади, в основі роботи яких – люмінесцентні лампи. Вони недорогі та добре закріплюють гель-лак. Але незручність у тому, що світло цих ламп небезпечне для очей. Та й термін придатності невеликий. Після закінчення певного терміну лампа гірше світить – лак погано висушується та згортається;
  • найпопулярніший вид ламп для домашнього манікюру - LED-лампи. Світлодіоди швидко закріплюють гель, не є небезпечними для очей і мають довгий термін служби. Але мінус у тому, що деякі види гель-лаків та шелаку не полімеризуються при світлодіодах. Тому перед покупкою LED-приладу переконайтеся, що він зможе закріпити всі лаки, якими Ви користуватиметеся;
  • для манікюрних салонів, які професійно займаються нейл-артом, можна придбати гібриди ламп CCFL+LED, LED+UV та інші. Вони відмінно впораються з будь-яким видом гель-лаку, шелаку та іншими манікюрними процесами.

Bonanza - висока якість і відмінний сервіс

-Лак? Проаналізуйте усі відповіді на це питання, співвіднесіть ціну з якістю лампи. Подумайте, як Ви її використовуватимете. І вперед – вибирати!

Наш інтернет-магазин Bonanza пропонує широкий вибір інструментів та приладів для нігтьового сервісу. Ми є представником брендів – виробників продукції нейл-індустрії. Тому всі товари у нас оригінальні та сертифіковані. Нам не вигідно торгувати підробкою. Тому що наша мета – якісний товар та задоволений клієнт.