ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
08 січня 2019 

Як вибрати стартовий набір для манікюру гель-лаком?


Чи варто купувати стартовий набір для манікюру

Манікюр з покриттям гель-лаком не тільки не втрачає популярності, а навпаки, все більше набирає обертів. Спробувавши це лакове покриття якось і переконавшись у його стійкості та естетичному зовнішньому вигляді, більшість жінок повертається до нього знову і знову. Структура гель-лаку дозволяє легко вирівняти нігтьову пластину і зміцнити її, що особливо актуально для жінок, які не можуть відростити свої природні нігті через їхню ламкість.

Технології не стоять на місці, регулярно на ринку виникають нові розробки, манікюр стає якіснішим та безпечнішим. Та й дизайнери не дрімають, створюють нові стилі, тенденції, поєднання та прикраси для нігтів.

Якщо Ви зайшли на цю сторінку, значить, вже чимало знаєте про покриття гель-лаком, тому ми не станемо втомлювати Вас зайвими подробицями, а коротко розповімо, що ж знадобиться під час роботи.

Які бувають стартові набори

Завжди вигідно купувати вже готовий стартовий манікюрний набір, який укомплектував виробник, ніж збирати його самому і, звичайно, вийде такий комплект на порядок дешевше . Набори надходять у продаж з усім необхідним, в комплекті як з лампою, так і без неї. У нашому магазині Ви можете придбати стартові набори провідних виробників, які дещо відрізняються один від одного.

Так за якими ж критеріями вибирати стартовий набір для манікюру з використанням гель-лаку? це лампа для манікюру - без неї Ви не зможете просушувати покриття. Якщо Ви берете набір для роботи тільки з лаками, то Вам потрібна LED-лампа. Для роботи з гелями та біогелями знадобиться УФ-лампа. А якщо планується робота з різними матеріалами або Ви ще не знаєте точно, на чому зупинитися – краще вибрати гібридну лампу, яка підійде для просушування різного покриття. Друге – це фірма-виробник, з матеріалами якої Ви працюватимете . Якщо у Вас ще немає досвіду, то варто порадитися з колегами, почитати відгуки на форумах і спробувати засоби цього виробника на своїх нігтях. . Повний список всього, що знадобиться, виглядає так:

Вибираючи кольори лаків у готовому наборі, зверніть увагу на класичні: рожевий, червоний та кольори для френча. Додатково можна буде придбати ще 3-5 популярних цього сезону відтінків. Все для нігтьового сервісу на beauty-bonanza.com.ua Якщо Ви вирішили купувати стартовий комплект, щоб працювати з гельовими лаками, на сайті нашого інтернет-магазину можна знайти великий вибір різноманітних варіантів. Ми постачаємо тільки оригінальну продукцію, тому ризик придбання неякісної підробки зведений до мінімуму. Ви можете вибрати набори від Shellac, FOX, Oxxi та інших, щонайменше відомих брендів. Ціна набору буде коливатися від бюджетніших варіантів до класу Преміум.

Якщо Вам не вдалося самостійно підібрати стартовий набір, набирайте номери, вказані на сайті, для того, щоб наші консультанти змогли підібрати Вам базовий набір. Якщо Ви плануєте оптову закупівлю, зв'яжіться з нами для обговорення всіх умов.

І запам'ятайте - скупий платить двічі! Купуйте лише сертифіковані товари у перевірених продавців для того, щоб уникнути неприємних нюансів.