ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
20 жовтня 2015 

Як відрізнити оригінальний CND Shellac!

Останнім часом клієнтів інтернет-магазинів, пов'язаних з нігтьовою індустрією краси, все частіше почало мучити питання з приводу ознак оригінальності шелаку… Ця тема стала обростати «легендами» та «домислами». У зв'язку з цим почали народжуватися питання, подібного характеру: «Отримала товар без голограми – це підробка???», «Пляшечка даного кольору істотно відрізняється від тієї, яку я купувала 2 роки тому. Я отримала не оригінальну продукцію?». Ці сумнівні думки та здогади наших клієнтів можна, звичайно, зрозуміти. Підробки серед різноманітних видів косметичної продукції – це, на жаль, не виняткова рідкість, а дійсна реальність.


Оригінальна упаковка і флакон

Shellac

Головною причиною всіх пересудів, звичайно ж, стали зміни, які спіткали не тільки картонну упаковку, а й сам флакон гель-лаку. Але, про все по порядку.

Логотип

. Фірмовий логотип CND Shellac був дещо змінений, відповідно, на новій упаковці компанія розмістила вже оновлену версію фірмового знака. залишилося колишнім, змінилося інформаційне навантаження, яке несла упаковка. На оригінальній упаковці гель-лаків СНД більше немає позначення UV3, відсутній бічний напис із найменуванням відтінку, а декоративна срібляста смуга тепер має вигин в інший бік і продовжена так, що заходить на верхню частину коробки. На фронтальній частині коробки знизу розташований напис з назвою відтінку, як і на старому зразку, до якого було додано слово «Color». так само зображено новий логотип. Нові бульбашки, на відміну від старих, виробляються білого або чорного кольору та обтягнуті плівкою, колір якої відповідає тону гель-лаку. Шийка кожного флакона мають бурштиновий колір. Для зручності майстрів та клієнтів, на нижній частині флакона додано назву кольору покриття.

!!! Також важлива інформація. Оригінальний
Shellac має номер серії, так само, як і наш паспорт, що містить літери та цифри. Цей номер однаковий, як на дні картонної коробочки, так і на дні скляного флакона!!!