ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
08 січня 2019 

Як робити градієнт гель-лаком Bluesky?


Як робити градієнт гель-лаком Bluesky

Бренд Bluesky Nail Polish представляє широкий вибір понад 800 відтінків. До них відносяться різні текстури, блискітки, хамелеони та класичні варіанти. За останні кілька років гелеві лаки Bluesky стали дуже популярними, оскільки вони тримаються на нігтях до 21 дня без відколів, усадки або вицвітання при правильному нанесенні.

Підготовка до створення ідеального нейл-арту

 • Переконайтеся, що інструменти та робоча зона підготовлені належним чином;
 • Вимийте та висушіть руки перед початком;
 • Обов'язково використовуйте праймер для видалення надлишків вологи та жиру з нігтя, а також для невеликого підвищення pH нігтьової пластини. Якщо шкіра дуже суха, не використовуйте праймер, оскільки він додатково зневоднює ніготь. Якщо шкіра дуже жирна, нанесіть два шари праймера, але не більше;
 • Далі – базове покриття. Обов'язково просушіть гель за допомогою ультрафіолетової лампи. І приступайте до вибору кольорової гами. Після завершення необхідно покрити нігті закріплювачем і просушити. Як добитися ефекту омбре В основі градієнта лежить змішування темних і світлих відтінків гель-лаку, утворюючи плавний перехід. Існує кілька різних способів досягнення ефекту омбре, і вони в основному пропонують два варіанти - наносити лак безпосередньо на ніготь або наносити на кисть або губку і змішувати.

  /p>

  Виберіть два або три кольори. Якщо вибираєте два, першим на ніготь слід нанести світлий. Якщо три – тоді середній. Потім нанесіть темний колір та акуратно змішайте ніжними легкими мазками. Такий варіант підходить при використанні покриттів із блискітками.

  В якості альтернативи нанесіть лаки на губку в необхідних пропорціях. Потім просто надрукуйте штамп на нігтьовій пластині. При необхідності повторіть процедуру. Цей варіант є найзручнішим і найпростішим. Віяловий пензель підійде для вертикального градієнта, губка – для горизонтального.

  Де купити гель-лаки Bluesky

  Якщо Ви любите робити якісний манікюр собі чи іншим, то Вам неодмінно потрібно знайти найкращийгель-лак з відмінною стійкістю. Таку продукцію Ви знайдете у каталозі інтернет-магазину Bonanza. Ми співпрацюємо з популярними та перевіреними виробниками, які пропонують тільки високоякісний товар.

  Якщо у Вас виникли питання, то завжди можете поставити їх нашим консультантам. Вони неодмінно дадуть вичерпні відповіді та допоможуть із вибором. Зробивши замовлення, Ви можете сплатити безготівковим переказом на банківський рахунок або готівкою після доставки.