ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
26 квітня 2018 

Що таке гель фарба?


Призначення та сфера застосування

Гель-фарба - якісний, широко застосовуваний варіант для дизайну штучних та натуральних нігтьових пластин. Не варто плутати цей препарат із гелем, який призначений для нарощування нігтів. Гель-фарби використовуються для того, щоб фарбувати нігті. Сфера їх застосування – виключно оформлення. При цьому вони не просто дозволяють прикрасити нігті візерунком, а й гарантують промальовування найдрібніших деталей.

За консистенцією є досить густою сумішшю зі значною в'язкістю, тому під час нанесення не розтікаються і дозволяють передати всі художні тонкощі зображення. Хороша насиченість забезпечується високою пігментацією. Сохне таке декоративне виключно за УФ-лампою, тому час нанесення гель-фарби на нігті не обмежений і майстер може без поспіху виконати декорування. При цьому можливий складний дизайн, але декоративне покриття наноситься в один шар.

Існує два різновиди гель-фарб: з липким шаром для манікюру в техніці лиття або без нього, призначена для художнього оформлення, промальовування посмішки для французького манікюру.


Знайомимося з достоїнствами та особливостями

Гелева фарба є чудовою альтернативою акриловому лаку і використовується як у домашніх, так і в салонних умовах. Але якщо Ви вперше користуєтеся цією фарбою, не варто вибирати складний декор. Краще відпрацювати техніку нанесення на простих візерунках у вигляді вензелів, тим більше що засіб висихає тільки після полімеризації і є можливість виробити певні навички. Крім того, гель-фарба має такі особливості:

  • величезна кольорова гама;
  • можливість змішувати різні варіанти для отримання бажаного колориту;
  • не слід використовувати образивні пилки та знімати великий нігтьовий шар;
  • манікюр із таким декором тримається кілька тижнів;
  • для нанесення потрібні тонкі або плоскі пензлі, колонок або віяловий варіант;
  • засіб не розшаровується, відрізняється високою насиченістю кольорів і витрачається економно.

Гідна якість і широкий вибір

У нашому інтернет-магазині можна придбати гель -Фарби відомих, популярних брендів. Ми пропонуємо продукцію найвищої якості виключно від перевірених виробників. Кожен гість сайту може скористатися безкоштовною консультацією наших фахівців, які не лише познайомлять Вас з особливостями конкретного товару, а й підберуть оптимальний спосіб доставки.