ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
21 січня 2020 

Що краще: гель чи шелак?


Що краще: гель чи шеллак?

Для жінки в її образі важливою є кожна дрібниця: одяг, взуття, зачіска, нігті. Жіночі руки загалом є показником як здоров'я жінки, так і її уваги до своєї зовнішності. Після обличчя саме на ручки, пальчики з манікюром оточуючі звертають свою пильну увагу, тому жінки і перебувають у постійному пошуку яскравого та стійкого покриття.

Сучасні інноваційні засоби - гель-лак, шеллак від американської компанії CND захоплюють представниць слабкої статі чудовими результатами:

 • стійкістю;
 • міцністю;
 • унікальними зміцнюючими та відновлюючими здоров'я нігтів характеристиками;
 • натуральним гіпоалергенним складом;
 • безпекою для натуральних нігтів.

На перший погляд, обидва покриття ідеальні у використанні та результатах. Природним є питання про відмінності покриттів, а також про будь-які переваги одного перед іншим.

Вибір кращого засобу

Звичайно, є різниця між гель-лаком та шелаком. Комусь підходить один засіб, комусь – інше. Тобто кожна жінка вибирає собі те, що імпонує її смаку, перевагам, підходить ситуації, і навіть те, що вирішує певну проблему її нігтів. І все-таки, є всі підстави говорити про наявні технологічні переваги шелаку перед гелем:

 • відсутній етап процедури обпилювання, що травмує нігтьові пластини;
 • присутнє використання спеціального доглядаючого, що знежирює нігтьові пластини засоби;
 • дуже просте та доступне видалення покриття без додаткового спилювання верхнього шару, як у випадку з гель-лаком.

Щоб зробити оптимальний вибір нігтьового покриття, треба визначитися з станом своїх нігтик. Для тонких, ослаблених нігтьових пластин рекомендується безпечніший шелак. Але у разі особливої необхідності в міцному та довготривалому покритті краще вибирати дійсно дуже стійкий гель-лак (різниця в стійкості покриттів становить тиждень-півтора). Є ще дещо, про що слід згадати. Це - протипоказання використання гель-лаку:

 • підвищене потовиділення долонь;
 • грибкові захворювання;
 • вагітність;
 • період годування грудьми.

До того ж, гель-лак втрачає свою стійкість (блиск, яскравість кольору), якщо жінка страждає на будь-які гормональні проблеми або її професійні обов'язки пов'язані з постійним контактом з водою. Для шелаку не страшні ніякі зовнішні фактори. Але, на відміну від шелаку, гель дозволяє нарощувати нігтики, надавати їм вибрану форму, створювати будь-який за дизайном манікюр. Як бачимо, кожне покриття має свої переваги, тому кожна жінка може вибрати для себе найкращий засіб для манікюру: шелак, який дбає про здоров'я нігтів, або яскравий, соковитий, блискучий гель-лак.

Bonanza: будь-які манікюрні покриття

Каталог інтернет-магазину Bonanza містить широкий асортимент брендових шелаків та гель-лаків. Кожна товарна позиція супроводжується докладним описом, яскравим фото, актуальною ціною. Вся представлена продукція призначена для використання як професійними майстрами б'юті-салонів, так і дамами в домашніх умовах, має високу якість, має всі необхідні сертифікати та гарантії виробника.

Ми пропонуємо: уважний сервіс, консультаційну підтримку експертів-менеджерів , будь-який зручний клієнту варіант оплати, швидку та надійну доставку замовлення по всій території України.

У нас є все для краси Ваших пальчиків!