ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
04 жовтня 2019 

Переваги сухожарових шаф


Правильна стерилізація інструментів

Надаючи послуги манікюру, педикюру або стрижки, важливо дбати про здоров'я клієнтів. Кожна з цих послуг не виключає контакту інструментів з біологічними рідинами та потрапляння на них хвороботворних бактерій. Майстри, які відповідально ставляться до своєї діяльності, обов'язково стерилізують інструменти, проте не всі роблять це правильно.

Для правильної обробки недостатньо просто ретельно промити або протерти предмет рідиною, що стерилізує. І навіть обидві дії в комплексі не дадуть належного ефекту. Правильна обробка передбачає 4 етапи: дезінфекцію;

 • очищення;
 • стерилізацію;
 • зберігання.
 • Дезінфекція та очищення можуть проводитись різними способами. Як правило, для дезінфекції використовують спеціальні рідини, для очищення – проточну воду. Однак для того, щоб знищити бактерії, цього мало. Обов'язково потрібна стерилізація. Всупереч поширеній думці, варто зазначити, що шафи з ультрафіолетом не стерилізують, а зберігають стан інструменту, не даючи розмножуватися бактеріям. Тому даний вид обладнання найкраще використовуватиме зберігання оброблених інструментів. Стерилізацію ж рекомендується проводити у спеціальному сухожарі чи духовці, якщо йдеться про домашніх умовах. умовах використовувати духову шафу. Однак цей спосіб має безліч підводних каменів.

  • По-перше, духовка використовується для приготування їжі, тому перебування в ній сторонніх предметів не є правильним.
  • По-друге, при стерилізації необхідно суворо дотримуватись температурного режиму. Температура не повинна підніматися вище за 180 градусів. Однак, і нижче вона теж не має бути, бо інакше від процесу не буде належного ефекту. Коли йдеться про побутову духовку, складно точно контролювати процес нагрівання.

  Виходячи з цього, слід зробити висновок, що для стерилізації важливо використовувати техніку, яка спеціально призначена для таких цілей.

  Купити сухожарову шафу в нашому інтернет-магазині

  Ми пропонуємо своїм клієнтам найбільш популярні моделі сухожарових шаф від відомих фірм-виробників. На сторінці перегляду кожного товару Ви можете прочитати детальну інформацію про нього та ознайомитись з характеристиками. Для того, щоб замовити варіант, що сподобався, заповніть форму заявки. Якщо необхідно, на сайті можна знайти детальну інструкцію щодо оформлення замовлення.

  Доставка товарів можлива по всій Україні. При цьому кожен наш клієнт вибирає зручний для себе спосіб оплати та отримання товару. Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь за номером телефону, вказаним на сайті.