ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
30 квітня 2018 

Яка лампа краща за УФ або LED(ЛІД) для шелаку?


Навіщо потрібна лампа для сушіння нігтів?

Вам подобається гарний манікюр гель-лаком, але часто не вистачає часу на походи в салон до майстра? Чому б не зробити красу для нігтиків вдома? Не так вже й багато для цього треба: деякі знання, невелика практика, матеріали та спеціальні прилади. сушіння шелаку. Адже на відміну від звичайного лаку, який сохне просто на повітрі, гель-лак цих властивостей не має. Скільки б Ви його не тримали, ні гріли і ні дмухали на нього - він просто не застигне. Для таких цілей і знадобиться лампа для гель-лаку.

Яка лампа для шелаку краще: LED чи УФ?

В асортименті пристроїв для сушіння нігтів дійсно можна розгубитися. Адже зараз на ринку нігтьового сервісу можна знайти дуже багато моделей будь-якої потужності, діапазону дії, розміру, навіть колірної гами.

Найпопулярніші серед усього розмаїття моделей - це УФ-лампи та ЛЕД-пристрої. І одна, і друга мають свої плюси та мінуси. Чим вони відрізняються?

  • Першовідкривачами процесу сушіння гель-лаку були УФ-прилади, в основі яких знаходиться дія ультрафіолетових лампочок. Під їх впливом шелак полімеризується, тобто закріплюється. Чим більша потужність такої лампи, тим швидше проходитиме цей процес. Для закріплення одного шару лаку потрібно кілька хвилин. Але лампочки дуже тендітні, і якщо Ви плануєте брати апарат із собою на виїзди, потрібно ставитися до нього дбайливо, щоб їх не пошкодити. Час використання УФ-ламп невеликий. Існує думка, що ультрафіолет шкідливий для здоров'я. Але в цій проблемі потрібно самому розібратися та вирішити це спірне питання. Утилізувати такі лампи теж потрібно спеціально, адже в них є ртуть.
  • Незабаром на зміну УФ-приладам прийшли світлодіоди. ЛЕД-лампи більш зручні та екологічні. Їхній спектр дії трохи відрізняється від УФ. Щоб висушити шелак, достатньо кількох секунд, і можна переходити до нанесення наступного шару. Термін придатності такої лампи досить великий – вона буде для Вас незамінною помічницею кілька років. Навіть якщо вийдуть з ладу деякі лампочки, це не вплине на якість закріплення. Один з мінусів – така лампа може не полімеризувати деякі види шелаку. Тому перед покупкою лаків обов'язково читайте інструкції, в яких виробник вказує, для якої лампи призначений той чи інший лак. Зверніть увагу на потужність лампи, компактність, наявність таймера та інших додаткових функцій, вартість самого приладу. Співвіднесіть ці якості зі своїми цілями – і робіть вибір. Для домашнього користування досить недорогий УФ-лампи потужністю 9 Ватт. Вона гідно впорається з манікюром раз на два-три тижні. Але якщо Ви обслуговуєте клієнтів вдома або в манікюрному салоні, потрібно подумати про придбання професійнішої та потужнішої моделі ЛЕД або гібриду ЛЕД+УФ.

    Bonanza - якість і професіоналізм

    Розібратися в проблемі, яка лампа краща - ЛІД або УФ, допоможуть фахівці нашого інтернет-ресурсу Bonanza. Ми раді запропонувати Вам інші моделі пристроїв для сушіння гель-лаків. Менеджери дадуть консультації щодо якісного закріплення різного виду шелаку в різних приладах. Купуючи товар у нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте не лише якісні вироби, а й професійні консультації щодо умов їх використання.