ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
30 квітня 2018 

Як вибрати манікюрні ножиці?


Різновиди манікюрних ножиць

Манікюрні ножиці є важливим елементом, без якого неможливо уявити процес створення ідеального манікюру. З їхньою допомогою можна не тільки обрізати нігті, а й прибрати кутикулу. Як досвідченому майстру, так і фахівцю-початківцю в галузі манікюру хочеться працювати якісними, надійними інструментами, яких у даній сфері існує безліч. Розглянемо, які бувають манікюрні ножиці і що краще вибрати для себе.

Вироби з прямим кінцем добре підходять для формування форми нігтів. При виборі таких ножиць варто звертати особливу увагу на два важливі фактори: матеріал, заточування. Також важливо, наскільки щільно з'єднуються ріжучі половинки. Будь-який інструмент, який Ви не обрали, повинен зручно лежати в руці. Купуючи візьміть виріб в руки, уявіть, що Ви робите манікюр і здійсните кілька поступальних рухів. Так Ви зрозумієте, чи підходить Вам форма інструменту чи ні.

Для видалення кутикули Вам знадобляться ножиці із закругленими кінцями. Це спеціальний запобіжний захід, щоб не проколоти шкіру. Такий вид інструменту може мати різну густину. Як правило, створюються вироби із тонкою структурою. Також є на нашому сайті ножиці з більшою товщиною ріжучих кромок. В даному випадку варто керуватися лише тим, наскільки товста і груба у Вас кутикула. Якщо шкіра біля основи нігтя тонка, варто придбати інструмент із тонкими полотнами. Для більш грубої кутикули підійде інструмент ґрунтовніший.

Доглядайте за руками правильно

Ножиці для роботи з нігтями купити набагато простіше, ніж для видалення кутикули. В принципі будь-які вироби підійдуть для створення форми пластини. Важливо, щоб заточування було гострим, змикання полотен правильним. При виборі виробу переконайтеся, що інструментом Вам буде зручно користуватися.

Для роботи з кутикулою варто купити тонкий інструмент. Тут також важливе змикання. Між кінцями має бути відстані. На нашому сайті представлені лише якісні вироби, випущені із медичної сталі. Цей матеріал характеризується достатньою міцністю, тримає заточення тривалий час. Для кожного покупця є об'єктивна інформація про товар, фотографії виробів, повноцінний опис, актуальна ціна. Ми пропонуємо різні форми оплати та швидку доставку до будь-якого міста України.

Для наших постійних та оптових покупців діє спеціальна система знижок. Додаткову інформацію та професійну консультацію можна отримати, зв'язавшись з нашим менеджером за телефоном або онлайн. Вони допомагають не тільки вибрати необхідні аксесуари та матеріали для манікюру, але й дають рекомендації щодо їх правильного використання.