ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
22 січня 2019 

Як правильно наносити гель-лак шеллак?


Що потрібно для нанесення шелаку

Перед тим, як розпочати роботу з шелаком, переконайтеся, що у Вас є всі необхідні матеріали. Вам буде потрібна ультрафіолетова лампа, знежирювач, засіб, щоб нанести базовий шар Shellac Base Coat, гель-лак Shellac вибраного кольору, закріплювач Shellac, а також клінсер та безворсові серветки. Підготувавши все потрібне, можна приступати до манікюру. Shellac зміцнює нігті, тому особливо гарний для тонких і ламких нігтиків. Він не має запаху, не викликає алергію

Як правильно наносити гель-лак (шеллак)

На початку роботи потрібно підготувати нігті, вдавшись до гігієнічного манікюру, що включає видалення кутикули і птеригія та надання форми вільному краю нігтя. Немає потреби шліфувати поверхню та користуватися праймером. Обов'язково потрібно знежирити ніготь - це одна з важливих умов якісного покриття. Якщо у Вас під рукою не було знежирювача CND ScrubFresh, то, у крайньому випадку, використовуйте звичайний спирт або рідину для зняття лаку.

База повинна наноситися тоненьким шаром з подальшою фіксацією в УФ-лампі. Нанесіть два тоненькі шари основного кольору, поміщаючи пальці після кожного нанесення в ультрафіолетову лампу на пару хвилин, потім слід покрити нігтик закріплювачем і знову полімеризувати в лампі. Наприкінці роботи потрібно позбутися липкого шару серветкою та клінсером. Правильно зроблений манікюр прослужить щонайменше два тижні. Важливо при нанесенні всіх шарів покриття фарбувати і зрізати нігтя, щоб туди не потрапляла волога. Після нанесення шелаку нігті не можна обрізати і підпилювати, щоб уникнути розшарування. Якщо нігті вимагають корекції, потрібно зняти покриття, підпиляти або обрізати ніготь і повторити нанесення гель-лаку заново. -магазині Bonanza. Ми маємо все для краси нігтів. Ми працюємо з роздрібними та оптовими покупцями, готові надати знижки постійним клієнтам. Зручний каталог дозволить покупцеві знайти потрібний товар та ознайомитися з інформацією щодо його призначення, властивостей та характеристик. Наш магазин забезпечить своєчасну доставку до міст України, а також зручність замовлення та оплати товару.