ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
22 січня 2019 

Як налаштувати манікюрні ножиці?


Виявлення потреби у заточуванні манікюрних ножиць

Швидше за все, Ви не раз помічали те, що тупим ножем часом простіше порізатися, ніж гострим . Приблизно таке явище спостерігається і при використанні тупих пристосувань для манікюру. Купуючи металеві інструменти для манікюру, не слід розраховувати на їхню повну придатність протягом дуже довгого часу. Навіть при користуванні улюбленими манікюрними ножицями тільки в особистих цілях, вони через деякий час стануть непридатними. Виявити ножиці, які потребують заточування, досить просто, якщо звернути увагу на наступні характеристики:

Зміна щільності матеріалу, з якого виготовлені ножиці;

  • зниження якості різання;
  • поява сколів уздовж робочих кромок.
  • Виявили щось із переліку на своєму аксесуарі? Якщо так, то радимо приступити до заточування і не відкладати важливе заняття на потім. В іншому випадку, можна лише погіршити стан інструменту, налагодити який у майбутньому буде під силу тільки фахівцю, який виконує шліфувальні роботи і створює міцне напилення. Дуже важливо не переплутати погіршення ріжучих властивостей з гвинтиком, що розкрутився, який з'єднує дві частини ножиць між собою. Якщо він «ерзає» і не щільно закріплений, достатньо лише затягнути його з використанням викрутки - і ножиці знову будуть придатні до використання. Способи заточування манікюрних ножиць

    Для бажаючих нагострити манікюрні ножиці в домашніх умовах існують такі способи заточування.

    • Заточує ножиці за допомогою наждакового листа. Даний спосіб є одним із найпростіших. Вам потрібен лише листок побутового наждакового паперу невеликого розміру і, власне, сам аксесуар. Склавши наждачний лист у два шари, приступайте до його нарізування ножицями, намагаючись охопити всю поверхню гострого краю. У процесі здійснення цих рухів аксесуар буде ставати гострішим, а кількість сил, що додаються - скорочуватися.
    • Загострення манікюрних ножиць за допомогою фольги - також досить простий процес. Частину рулону слід загорнути у кілька разів. Потім потрібно нарізати тоненькі смуги, з кожним разом посилюючи натиск на леза аксесуара. Після завершення загострення виконайте протирання ножиць спиртом і порадійте отриманій гостроті. Спочатку використовуйте крупнозернисту сторону каменю, а потім закінчіть процедуру дрібнозернистою стороною. Для того, щоб максимально швидко нагострити ножиці, потрібно попередньо їх розкрутити. Заточити манікюрні ножиці за допомогою голки - завдання, виконання якого під силу навіть недосвідченій людині. Візьміть брошку, шпильку або звичайну голку для шиття зі сталі, ножицями виконуйте «порізи» вздовж неї. Після завершення процедури інструмент рекомендується обробити вологою серветкою. Якщо Ви хочете придбати надійні та довговічні манікюрні ножиці для створення якісного манікюру, то наш інтернет-магазин допоможе Вам у цьому. Кваліфіковані фахівці дадуть відповідь на важливі для Вас питання щодо пропонованих товарів і допоможуть підібрати оптимальну модель інструменту. На сайті Ви знайдете продукцію для манікюру від провідних виробників товарів для створення краси. Для оформлення замовлення потрібно лише вибрати оптимальну для Вас форму оплати та спосіб доставки. Для нас немає територіальних обмежень. Ми надішлемо Ваше замовлення до будь-якої точки України.