ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
30 квітня 2018 

Що таке слайдери для нігтів?


Що таке слайдери для нігтів

Нейл-індустрія не стоїть на місці, виробники пропонують нові і нові матеріали для нігтьового дизайну. Один із останніх трендів – слайдер-дизайн. Якщо пояснити простими словами – це наклейки, які легко наносяться на нігті. Вони виготовляються на водній основі, дуже прості у використанні, існують такі види:

  • щільний малюнок - універсальні, найбільш часто використовують при френчі, легко наносяться, малюнок тонкий, його важко відрізнити від ручного розпису;
  • друк на весь ніготь - підходить для всіх видів технологій (гель, акрил, шелак), не потрібна особлива підготовка нігтьової пластини, малюнок покриває ніготь повністю одним візерунком;
  • штамп з прозорою основою - яскраві малюнки, найчастіше використовуються на світлій поверхні, оскільки виглядають на ній ефектніше.

Кожен з перерахованих видів має свої переваги, але всі вони однаково красиво прикрашають руки.

Новинки нейл-індустрії роблять манікюр надзвичайно красивим

Який варіант слайдера вибрати залежить від особистих уподобань, але варто заздалегідь продумати дизайн та кольорову гаму, щоб все виглядало гармонійно. Зовсім не обов'язково наносити малюнок на всі нігті, набагато оригінальніше прикрасити один або два на руці. прикрасять Ваші руки.

Bonanza - оригінальні товари для нігтьової індустрії

Ми працюємо тільки з відомими брендами, виробниками якісного товару для нігтьової індустрії. Тому ми на 100% впевнені у високій якості наших товарів. Крім реалізації продукції, ми бачимо своє завдання у освіті та наданні потрібної інформації для покупця.

Наші консультанти завжди на зв'язку і готові поінформувати про наявність товару, його характеристики, методи використання. А також ми раді запропонувати Вам сумісні, супутні товари та витратні матеріали.

Для наших оптових та постійних клієнтів розроблена спеціальна система знижок.

Товар доставляється у всі регіони України.