Інтернет-магазин Bonanza > Каталог > Педикюрні диски та файли > DWF-25/180 Змінні файли для педикюрного диска Raiz WORK size 25 мм 180 грит (50 шт)
DWF-25/180 Змінні файли для педикюрного диска Raiz WORK size 25 мм 180 грит (50 шт)
- 180 грит;
- Діаметр 25 мм;
- Високоякісний абразив, матеріал карбід кремнію;
- надійна клейка основа.
Об'єм: 50 шт
Купити
шт.
Схожі товари:
Змінні файли для педикюрного диска
Діаметр: 10 мм
Абразивність: 180 грит
Кількість: 50 шт
Змінні файли для педикюрного диска OPilki O DISK 25 мм 240 грит (48 шт) Змінні файли для педикюрного диска OPilki O DISK 25 мм 240 грит (48 шт)
Діаметр: 25 мм
Абразивність: 240 грит
Кількість: 48 шт
DWF-20/180 Змінні файли для педикюрного диска Raiz WORK size 20 мм 180 грит (50 шт) DWF-20/180 Змінні файли для педикюрного диска Raiz WORK size 20 мм 180 грит (50 шт)
Діаметр: 20 мм
Змінні файли для педикюру Raiz WORK
Читать далее
Питання та відповіді
Які ціна на DWF-25/180 Змінні файли для педикюрного диска Raiz WORK size 25 мм 180 грит (50 шт) в магазині Beauty Bonanza?💵