Інтернет-магазин Bonanza > Каталог > Педикюрні диски та файли > DWF-15/240 Змінні файли для педикюрного диска Raiz WORK size 15 мм 240 грит (50 шт)
DWF-15/240 Змінні файли для педикюрного диска Raiz WORK size 15 мм 240 грит (50 шт)
- 240 грит;
- Діаметр 15 мм;
- Високоякісний абразив, матеріал карбід кремнію;
- надійна клейка основа
Об'єм: 50 шт
Купити
шт.
Схожі товари:
Змінні файли для педикюрного диска
Діаметр: 25 мм
Абразивність: 240 грит
Кількість: 50 шт
Діаметр: 20 мм
Абразивність: 180 грит
Діаметр: 20 мм
Абразивність: 100 грит
Змінні файли для педикюру Raiz WORK
Читать далее
Питання та відповіді
Які ціна на DWF-15/240 Змінні файли для педикюрного диска Raiz WORK size 15 мм 240 грит (50 шт) в магазині Beauty Bonanza?💵