PDF-25-100 Змінні файли для педикюрного диска Staleks Pro L 100 грит (50шт)
Абразивність: 100 грит
Розмір L (діаметр 25 мм)
Об'єм: 50 шт.
Купити
шт.
Схожі товари:
Педикюрний диск-основа OPilki (15 мм) Педикюрний диск-основа OPilki (15 мм)
Діаметр: 15 мм
Змінні файли для педикюрного диска OPilki O DISK 25 мм 240 грит (48 шт) Змінні файли для педикюрного диска OPilki O DISK 25 мм 240 грит (48 шт)
Змінні файли для педикюрного диска
Діаметр: 25 мм
Абразивність: 240 грит
Кількість: 48 шт
Діаметр: 10 мм